Охорона об’єктів

Компанія надає весь спектр послуг з організації охорони стаціонарних об’єктів, спрямованих на забезпечення безперервності роботи підприємства, безпеки його персоналу і збереження його матеріальних цінностей.

Завдання, які вирішуються фізичною охороною стаціонарних об’єктів:

— Здійснення контрольно-пропускного режиму;

— Контроль і документування за вносити-виносом (ввезенням-вивезенням) товарно-матеріальних цінностей;

— Здійснення охорони майна;

— Охорона громадського порядку.

В першу чергу фахівцями Компанії з виїздом на місце здійснюється попереднє вивчення об’єкта охорони – розташування і режим роботи, види матеріальних цінностей, розміщених на об’єкті, стан технічної укріпленості і освітленості, виявлення погано захищених або не захищених ділянок, наявність каналів зв’язку, навколишнє криміногенна обстановка, після чого замовнику надаються рекомендації щодо підвищення рівня технічної укріпленості об’єкта, складається схема об’єкта і розробляється система охорони.

За бажанням клієнта Компанія організовує технічний захист об’єктів сучасними технологіями, системами і засобами: охоронне відеоспостереження, охоронно-пожежна сигналізація, захист периметра, зв’язок, домофон, освітлення та ін.

Штат охоронців укомплектовується співробітниками, які мають ліцензії, досвід роботи і необхідну підготовку, оснащеними форменим одягом єдиного зразка, засобами захисту та зв’язку.

Для постійного моніторингу охоронців і їх дій використовуються сучасні технології контролю і спостереження, а також керівним складом Компанії забезпечується цілодобовий особистий контроль якості несення служби співробітниками охорони, знижуючи тим самим залежність системи від людського фактора

Завжди на зв'язку 24/7
Адреса
м.Дніпро вул. Ярослава Мудрого 68а
Соц.мережі
Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.